Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: tryb kooperacji

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: tryb kooperacji

Far Cry 5 bardzo dobrze smakował w trybie kooperacji - tak naprawdę niemalże całą grę mogliśmy poznać ze swoimi znajomymi. Czy podobnie sytuacja będzie wyglądała w przypadku szóstej, głównej odsłony marki? Na szczęście tak.

W Far Cry 6 będzie w pełni grywalny (jedynie przez prolog historii będzie trzeba przebrnąć w pojedynkę) w trybie kooperacji, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby uwolnić Yarę spod rąk Antona Castillo z innymi, prawdziwymi rebeliantami.

Co najważniejsze, postęp z kooperacji będzie przenoszony także do gry single-player. Jeśli więc rozpoczniesz zabawę z kumplem, a drugą połowę historii będziesz miał zamiar poznać sam, nie musisz bać się o stratę materiałów, surowców czy wyposażenia.

Far Cry 6: tryb kooperacji

Jak dołączyć do grupy? Załącz menu, a potem przejdź do kafelka z widocznymi ludzikami. Wybierz, który moduł Cię interesuje (możesz skorzystać z pomocy randomów albo dołączyć do ich sesji), a następnie dołącz do wspólnej zabawy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper