Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Zerwanie kajdan

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Zerwanie kajdan

Po pierwszym opuszczeniu obozu Maximas odezwie się do Ciebie Talia z prośbą o spotkanie w pobliskim ZOO. Udaj się do wspomnianego miejsca, aby rozpocząć misję. Najlepiej jest to zrobić od południa, aby nie zostać zmuszony obiegać obiektu kontrolowanego przez wrogie jednostki.

Gdy już pomówisz z Talią, wejdź do środka. Najlepiej będzie skorzystać z kombinezonu do szybowania i dostać się na dach budynku, który znajduje się przed Tobą. Dzięki temu znajdziesz się na wysokiej pozycji i będziesz mógł eliminować wrogów z zaskoczenia.

Far Cry 6: Zerwanie kajdan

Pamiętaj, aby przed uwolnieniem siedmiu więźniów (są oni w klatkach na oznaczonym obszarze) musisz zabić wszystkich wrogów znajdujących się w obrębie zaznaczonego na mini-mapie terenu. Jeśli tego nie zrobisz, otworzą oni ogień do nich i zginą.

Po uratowaniu wszystkich więźniów udaj się w głąb zoo i zabij kolejnych wrogów. Porucznik Gomez, lepiej uzbrojony wróg, posiada kartę dającą dostęp do pokoju kontrolnego, więc po eliminacji przejdź po nim, aby zebrać ów przedmiot.

Far Cry 6: Zerwanie kajdan

Po rozpoczęciu hakowania będziesz musiał tradycyjnie chronić budkę przed atakiem ze strony wrogów. Możesz skorzystać z karabinów maszynowych rozmieszczonych obok mostu, co pomoże Ci chociażby zniszczyć helikopter. Po pobraniu materiału idź do pomnika Antona, aby pomówić z Talią raz jeszcze. Po scence misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper