Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Skarb - Relikwia Triady Oku

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Skarb - Relikwia Triady Oku

Relikwia Triady Oku to trzeci z trzech dostępnych skarbów, które są potrzebne do ukończenia aktywności w jaskini odkrytej na pierwszym regionie. Mowa tutaj o misji, którą opisałem w tym miejscu. Dostań się do znacznika i przeczytaj notatkę.

Far Cry 6: Skarb - Relikwia Triady Oku

Po wejściu do środka skieruj się do jadalni z prawej. Podejdź pod wszystkie lustra - tylko jedno z nich nie pęknie, więc musisz je manualnie zniszczyć, a potem kliknąć przycisk za nią się kryjący. Następnie wejdź do pomieszczenia na przeciwko. Przeczytaj notatkę na stole i według porad w niej się znajdujących, kliknij środkowy, potem lewy, a na końcu prawy przycisk, aby otworzyć sobie kolejne przejście.

Wejdź na piętro i wyjrzyj przez okno. Zapali się studnia, a za Tobą otworzy się szafa, za którą znajduje się klucz do lochów. Zejdź więc do piwnicy i przejdź przez kolejne drzwi. Na końcu lokacji znajdziesz przycisk na desce podpierającej dach, musisz go wcisnąć.

Far Cry 6: Skarb - Relikwia Triady Oku

Teraz wyjdź z budynku tą samą drogą i obejdź go od lewej strony, po skałach. Dzięki temu dostaniesz się do studni. Wejdź na głaz z prawej strony i popatrz w górę - złap się kotwiczki, podciągnij do góry i odczep na lewo, gdzie znajdziesz kolejną relikwię Triady.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper