Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Weź leki

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Weź leki

Po dotarciu do obozu El Tigre, pomów z nim ponownie. Powie Ci o tym, jak przekonać pozostałe legendy do swojej osoby. Dostań się do punktu zrzut i spróbuj zdobyć śmigłowce.

Far Cry 6: Weź leki

W trakcie tejże czynności spotkasz po raz pierwszy drugą grupę żyjąca w El Este. Wspólnymi siłami będziecie musieli odeprzeć siły Antona Castillo, które będą nacierać ze wszystkich stron. W pewnym momencie będziesz zmuszony nawet zniszczyć samolot, ale jeśli nie masz wyrzutni rakiet, dobrze będzie wyposażyć się w karabin z lunetą i zabić sterującego, który jest odsłonięty (nie ma w tejże maszynie szyby przeciwpancernej).

Gdy obronisz swoją pozycję dowiesz się, że musisz znaleźć samolot. Udaj się do baterii przeciwlotniczej Zeta, ponieważ znajdziesz tam dwie pieczenie na jednym ogniu - i artylerię wroga i samolot. W pierwszej kolejności zniszcz to pierwsze, a dopiero potem wskocz do pojazdu powietrznego.

Far Cry 6: Weź leki

Musisz jednak uważać, ponieważ czterech wrogów znajdujących się w tym obszarze mogą w każdej sekundzie wskoczyć do samolotu - o ile tylko spalisz swoją przykrywkę. Warto więc być cały czas blisko helikoptera i w razie czego, zapobiec użyciu go przez przeciwnika.

Po wszystkim wsiądź do maszyny i leć do znacznika. Obniż lot przy lądowisku, a gra przejmie kontrolę nad helikopterem i automatycznie wyląduje we wskazanym miejscu, a następnie przeniesie Cię do obozu El Tigre. Po krótkiej scenie misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper