Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Skrytka

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Skrytka

Po tajemniczym spotkaniu z Diego udaj się na wyspę należącą do Libertad i pomów z Juanem. Opowie Ci on o swoich nowych współpracownikach i zleci zadanie polegające na dostarczeniu paczek z viviro do wskazanych miejsc.

Far Cry 6: Skrytka

Możesz do tego użyć łodzi zadokowanej po lewej stronie w porcie albo skorzystać z szybkiej podróży do najbliżej położonego punktu oznaczonego celu. Wybór należy do Ciebie. Tak czy siak, po dotarciu do drugiej skrytki, zostaniesz zaatakowany niespodziewanie przez generała służącego Antonowi Castillo.

Far Cry 6: Skrytka

Po długim filmiku przerywnikowym zacznij uciekać z celi. Popatrz się w lewo, wyciągnij broń i rozwal klatkę, aby dostać się do szybu. Skręć w lewo, przejdź przez drzwi, a potem, w kolejnym pomieszczeniu, wdrap się na skrzynki po lewej stronie, aby przejść przez kolejne drzwi. Przy kolejnym korytarzu (po prześlizgnięciu się pod rozerwaną ścianą) odbij w lewo i wyjdź schodami do góry.

Przeskocz na stalowe pręty przy lewej ścianie i przejdź przez kolejne drzwi. Gdy wybuchnie ściana na wprost, przejdź przez ogień i wskocz do wody. Gdy znajdziesz się na bezpiecznym terenie, misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper