Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Chirurgiczna ewakuacja

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Chirurgiczna ewakuacja

Po rozprawieniu się z Bembe zadzwoni do Ciebie Mattias z prośbą o zaatakowanie minimum jednego z trzech pobliskich punktów kontrolnych w celu zdobycia leków potrzebnych do leczenia Talii. Udaj się do wybranego z nich i przejmij go.

Pamiętaj, że aby to zrobić nie wystarczy wybić wszystkich wrogów. Musisz także rozwalić najbliższy plakat z twarzą Antona Castillo. Po tym udaj się do głównego budynku, który otworzysz kluczem i zabierz torbę z lekarstwami. Teraz możesz udać się do Mattiasa. Gdy odłożysz leki i porozmawiasz z Paolo, otrzymasz kolejny cel misji. Udanie się do willi asystenta i przesłuchanie go w celu dowiedzenie się, gdzie przebywa El Doctor - Twój główny cel. Jedź więc na miejsce.

Far Cry 6: Chirurgiczna ewakuacja

Po wejściu do willi dostań się do pokoju Sergia. Zhakuj komputer, a potem odsłuchaj interkom. Dzięki temu dowiesz się, że musisz udać się do pobliskiej przystani. Gdy tylko to zrobisz, asystent doktora zacznie uciekać.

Far Cry 6: Chirurgiczna ewakuacja

Najlepiej będzie go staranować (ewentualnie zablokować) korzystając z quada znajdującego się obok szopy. Wsiądź szybko na niego i spróbuj uniemożliwić Sergiowi dalszą jazdę. Możesz skorzystać także broni bocznej i przestrzelić minimum 3 opony samochodu, którym porusza się wróg.

Koniec końców złapiesz Sergio, który powie Ci, będąc torturowanym, gdzie znajdziesz El Doctora. To zakończy tę operację.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper