Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Oczyszczanie powietrza

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Oczyszczanie powietrza

Drugą fabularną misją po dotarciu do osady Monteros będzie ta, którą aktywujesz podczas rozmowy z Carlosem. Udaj się do oznaczonych na mapie celów, w których musisz zniszczyć truciznę przygotowywaną przez oddziały Antona Castillo.

Far Cry 6: Oczyszczanie powietrza

Są one przechowywane w żółtych pojemnikach, więc musisz zrobić wszystko, aby je zniszczyć - przydadzą się tutaj granaty albo po prostu ciężkie naboje - w niektórych miejscach możesz nawet znaleźć stanowisko strzeleckie umieszczone na pojeździe, które sprawi, że zbiorniki i beczki oznaczone żółtym kolorem zniszczysz od razu.

Musisz manewrować tak, aby w jednej lokacji zapełnić przynajmniej 33% paska widocznego w celach misji po lewej, górnej stronie ekranu. Jeśli masz problem z uzyskaniem takiej liczby, pozostań na chwilę przy danym znaczniku i poczekaj, aż zbliży się ciężarówka przewożąca viviro. Wysadź za pomocą jednego z gadżetu, co pomoże Ci osiągnąć cel zadania.

Far Cry 6: Oczyszczanie powietrza

Z kolei przy drugiej lokacji zniszcz samoloty znajdujące się na pasie startowym - one rozpylają truciznę. Gdy uzyskasz już 100%, wróć do obozu, aby przyjąć kolejną misję od Carlosa.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper