Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Osada - rozbudowa kryjówek

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Osada - rozbudowa kryjówek

W Far Cry 6 trafisz do wielu pomniejszych kryjówek i obozów partyzanckich, ale tylko osady na mapie będą tymi największymi. Czyli miejscami, w których weźmiesz udział w mini-grach, zbierzesz misję, a także zdobędziesz interesujące bonusy.

Far Cry 6: Osada - rozbudowa kryjówek

Pierwszą z nich będzie ta na regionie północnym. Po wykonaniu misji z córką rolnika Monteros, będziesz mógł odwiedzać wioskę wedle własnego życzenia (i na dodatek z perspektywy trzeciej osoby). Co najlepsze, możesz ją rozbudować za posiadane materiały, takie jak leki czy benzyna. Wystarczy, że podejdziesz pod kierownika i zakupisz interesujące Cię ulepszenia. Szczegółowo opisaliśmy je na następnej stronie poradnika.

Warto zaznaczyć, że łącznie masz sześć możliwości rozbudowania kryjówek - z racji tego, że każdy region oferuje jedną, ogromną osadę, w każdej osadzie możesz wybudować maksymalnie dwa ulepszenia i stopniowo je ulepszać. Gdy znajdziesz się w drugiej osadzie, do wyboru pozostaną Ci wyłącznie cztery opcje rozbudowania, co jest jednoznaczne z tym, że każdy bonus pochodzący z tej aktywności prędzej czy później otrzymasz.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper