Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Kto jest dobrym pieskiem?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Kto jest dobrym pieskiem?

Po dotarciu do północnego regionu wyspy Yary, a dokładniej do osady rodziny Monteros, podejdź pod budę psiaka i spróbuj go pogłaskać. Czworonożny kumpel nie pozwoli Ci tego zrobić, a Tobie jedyne co pozostaje, to przeczytać notatkę przybitą obok jego buty. Dowiesz się dzięki niej, co musisz zrobić, aby zdobyć jego zaufanie.

Far Cry 6: Kto jest dobrym pieskiem?

Po zapoznaniu się z notatką udaj się do znacznika (możesz spróbować nakarmić Chorizo zwykłym mięsem, ale za każdym razem będzie na Ciebie warczał) - przyjdzie Ci walczyć z krokodylem, więc przed tym uzbrój się w dobre wyposażenie. Udaj się na zachód mapy, w pobliże dwóch celów wojskowych wroga - przy rzece znajdziesz ikonę z krokodylem.

Na miejscu musisz po prostu zabić jednego z nich - ten typ wroga nie jest trudny do pokonania, więc powinieneś sobie poradzić z nim na wiele sposobów. Gdy zbierzesz mięso przechodząc po ciele umarłego zwierzęcia, wróć do obozu i włóż jedzenie do miski Chorizo.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper