Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Pułapka na turystów

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Pułapka na turystów

Po dramatycznym poprzednim zadaniu pomów z Yeleną w obozie Legend. Tym razem będziesz musiał udać się na teren zastrzeżony i zniszczyć zakłócacze, aby dowódczyni rebeliantów mogła poznać plany McKaya.

Far Cry 6: Pułapka na turystów

Po dotarciu do znacznika zabij dwóch wrogów i wdrap się na górę, aby zniszczyć urządzenie. Gdy tylko to zrobisz, będziesz mógł udać się do miejsca, w którym znajdują się komputery McKaya, ale jeśli nie zniszczysz kolejnych zakłocaczy, prędkość pobierania będzie tak niska, że zostaniesz zmuszony bardzo długo bronić się przed wrogami. Dlatego też zachęcamy do kliknięcia tutaj, gdzie znajduje się opis misji "to nie są zakłócenia" - tej, w której niszczysz wszystkie rzeczone urządzenia w tymże regionie.

Koniec końców dostaniesz się do obszaru zadania. Przed wejściem zadzwoni do Ciebie Yelena, która wprowadzi Cię w nowy cel misji. Wejdź do środka i o ile, tak jak zalecano, zająłeś się wszystkimi zakłócaczami, możesz wejść tutaj na ostro i nie bać się o liczne wsparcie, ponieważ hakowanie będzie odbywało się w ekspresowym tempie.

Far Cry 6: Pułapka na turystów

Po minięciu recepcji wejdź na hol i odbij lekko w lewo, aby zhakować pierwszy komputer. Drugi znajdziesz oczywiście na piętrze. Bądź cały czas na piętrze, bo po zdobyciu plików z drugiego PC, będziesz musiał udać się do sali konferencyjnej, która znajduje się na przeciwko pomieszczenia z rzeczonym komputerem osobistym (również na piętrze). Wejdź do niej, obejrzyj scenkę, a potem ucieknij, aby zakończyć misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper