Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Poznaj legendy

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Poznaj legendy

Aby ruszyć pierwszy (lub kolejny - o ile wcześniej przedostałeś się na inne regiony mapy) wątek fabularny udaj się do znacznika na południowej części terytorium El Este. Na miejscu porozmawiasz z legendą tutejszego miejsca przez komunikator. Wyśle Ci ona na telefon osobisty kilka zdjęć miejsc, do których musimy trafić, aby odnaleźć tutejszą osadę, w której mógłby zatrzymać się Dani Rojas.

Far Cry 6: Poznaj legendy

Po dotarciu do głazu idź ścieżką do góry. Przy rozwidleniu odbij w prawo i pnij się calutki czas do góry. Gdy znajdziesz się blisko wodospadu, odbij w lewo i idź do góry. Przeskakuj przy przeszkodach na drugą stronę i korzystaj z niebieskich desek rozłożonych na ziemi, aby przejść przez spływającą wodę.

Far Cry 6: Poznaj legendy

Gdy znajdziesz się przy drugiej kotwiczce, opuść się minimalnie w dół i rozbujaj, aby przeskoczyć na drugą stronę. Potem skorzystaj z tyrolki, a chwilę później strzel w pomarańczową ochronkę, aby ją zniszczyć i utorować sobie drogę dalej. Kawałek dalej ponownie skorzystaj z rozbujania i przejdź obok "źródła wodospadu". Gdy go miniesz, skocz na niższą skałkę, a potem podążaj drogą przed Tobą.

Far Cry 6: Poznaj legendy

Po zniszczeniu kolejnej podpory pod skały dostaniesz się do miejsca z trzeciego zdjęcia. Ponownie skorzystaj z kotwiczki i wdrap się na górę - potem, droga do obozu, będzie bardzo prosta. Zapoznaj się z jego głównymi twarzami, a po scence misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper