Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: End-game, czy można grać po ukończeniu fabuły?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: End-game, czy można grać po ukończeniu fabuły?

Fabuła w Far Cry 6 jest dłuższa niż w poprzednich odsłonach. Oprócz wykonywania operacji głównych, możemy zająć się także pobocznymi celami - w tym eliminacją wskazanych celów, niszczeniem działek przeciwlotniczych czy wykonywaniem misji pobocznych.

Pytanie brzmi następująco: czy można dalej swobodnie grać po ukończeniu fabuły czy gra wczytuje nam zapis sprzed rozpoczęcia ostatnich misji? Jak się okazuje, Ubisoft zdecydował się na tę pierwszą opcję - po ukończeniu historii Daniego Rojasa możemy w dalszym ciągu brać udział w opcjonalnych aktywnościach.

Far Cry 6: End-game, czy można grać po ukończeniu fabuły?

Oprócz możliwości wykonywania zebranych wcześniej misji pobocznych czy niszczenia posterunków wroga, co tydzień będziesz miał okazję zniszczyć już wcześniej wyzwolone miejsca i poznać szczegółowe informacje nt. dowódcy powstania na danym regionie.

Jest to dobrze oznaczone na mapie białymi ikonami posterunków czy działek przeciwlotniczych - gdy zniszczysz je wszystkie, otrzymasz lokalizację, w której znajduje się główny wróg.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper