Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Poznaj państwa Monteros

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Poznaj państwa Monteros

Po dotarciu na północny region Yary udaj się do znacznika, aby pomówić z mechanikiem. Po scence udaj się na plantację tytoniu, aby znaleźć, a następnie porozmawiać z córką osoby, z którą chcesz zamienić parę słów.

Far Cry 6: Poznaj państwa Monteros

Na miejscu, ku zdziwieniu, nie czekają na Ciebie żadni wrogowie Castillo. Możesz wejść do posiadłości i swobodnie ją przeszukać bez martwienia się, że zaraz zostaniesz zmuszony wyciągnąć karabin automatyczny z kabury. Udaj się na piętro, a potem odbij w lewo - przy kolejnych drzwiach po lewej stronie znajdziesz znacznik misji, za którym kryje się Twój cel.

Po zapoznaniu się z córką Montero ucieknij z posiadłości. Przy wyjściu natkniesz się na spory oddział wrogów, więc przed ucieczką, musisz ich wybić. Warto trzymać się blisko wejścia i w razie stracenia sporej części zdrowia, użyj apteczki. Uważaj jedynie na zbrojnych posiadających miotacze z trucizną - oni lubią podejść blisko Ciebie i zarazić Cię toksycznym pyłem. Pod koniec walki będziesz musiał zniszczyć również helikopter, do czego przyda się wyrzutnia rakiet oraz działko mechaniczne postawione przy wejściu do pałacu.

Far Cry 6: Poznaj państwa Monteros

Po zabiciu wszystkich wskocz na wierzchowca i udaj się w stronę osady Montero. Po rozmowie z ojcem Camilli, misja się zakończy, a Ty po raz pierwszy zasmakujesz widoku TPP w serii Far Cry.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper