Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Skarb - Legenda o La Princesa

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Skarb - Legenda o La Princesa

Jednym z pierwszych skarbów, które możesz odnaleźć w świecie Far Cry 6 jest ten znajdujący się w północnym regionie Yary. Będąc w Costa del Mar udaj się na zachód lokacji - tam, gdzie znajduje się znacznik ukazany również na poniższym zdjęciu.

Far Cry 6: Skarb - Legenda o La Princesa

Po przeczytaniu notatki wskocz do wody znajdującej się na dole. Popatrz się w dół, bo to właśnie w głębi znajdziesz wejście do jaskini. Przepłyń pod skałami i gdy dostaniesz się do miejsca, z którego po raz drugi wyjdziesz na skały, przeskocz do miejsca, w którym widać promyk światełka.

Far Cry 6: Skarb - Legenda o La Princesa

Następnie ponownie wskocz do wody i płyń w stronę lądu - uważaj jednak na meduzy, które - po dotknięciu z nimi - stracisz ponad 2/3 paska zdrowia. Jeśli będziesz miał kontakt z minimum dwoma w krótkim odstępie czasowym, zginiesz i będziesz musiał szukać skarbu od początku.

Po wyjściu na skałki zbierz kolejną notatkę, a następnie wskocz do wody. Przy rozwidleniu odbij w prawo (na lewo jest za dużo meduz) i wyjdź na powierzchnię - od razu skieruj się w prawo i skacząc po skałach, wdrapuj się na górę.

Far Cry 6: Skarb - Legenda o La Princesa

Po dotarciu do szkieletu dowiesz się coś więcej nt. La Princesy. Popatrz na górę i skorzystaj z kotwiczki - w tym miejscu znajdziesz skarb i "księżniczkę", o której wspominał twórca notatek czytanych podczas przeprawy. Teraz możesz wyjść z jaskini, skacząc do wody i opuszczając ją tą samą drogą, którą przebyłeś, aby do niej wejść.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper