Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Skarb - Słodka piętnastka

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Skarb - Słodka piętnastka

Far Cry 6: Skarb - Słodka piętnastka

Wejdź do magazynu, który jest udekorowany. Tym razem będziesz musiał załączyć cztery załączniki - pierwszy z nich znajdziesz na parterze. Idź na tyły miejscówki i odbij do pomieszczenia z lewej strony. Wskocz na pudełka, a potem zniszcz deski, aby przecisnąć się pod spodem.

Far Cry 6: Skarb - Słodka piętnastka

Na końcu znajdziesz omawiany przełącznik. Teraz wróć na scenę główną i wskocz na podniesienie z prawej strony. Potem zrób to ponownie i idź platformą z lewej strony. Na jej końcu znajdziesz mangustę, którą musisz zabić, a także kolejny przełącznik.

Far Cry 6: Skarb - Słodka piętnastka

Masz już dwa z czterech celów. Wróć znowu na scenę główną i skręć w prawo. Musisz dostać się na koniec pomieszczenia, a aby nie zostać porażony prądem, skacz po pudełkach muzycznych. Potem kliknij przycisk i zanim wejdziesz schodami do góry, zainteresuj się przełącznikiem z lewej strony.

Jeśli nie będziesz mógł utworzyć drzwi u góry, wróć się na scenę i wejdź na platformę z prawej strony, a potem przestrzel zamek. Po interakcji z czwartym przełącznikiem, wejdź do garażu na tyłach, co zakończy poszukiwania skarbu.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper