Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Skrzydłowy

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Skrzydłowy

Po wykonaniu dwóch zadań związanym z nowym amigo - Chicharronem - będziesz musiał podjąć się jeszcze trzeciej misji. Pomów z jego właścicielem, aby ją odblokować, a następnie podążaj za wściekłym kogutem.

Po minięciu wrogiego pojazdu, a raczej zniszczeniu go przez Chicharrona, dotrzesz na plac, na którym amigos będzie dewastował pomnik prezentujący wrogie wojska. W międzyczasie musisz zabijać wrogów przychodzących z lewej i prawej strony. Nie jest to ciężka misja, a jedyne trudności mogą pojawić się przy samolocie.

Far Cry 6: Skrzydłowy

Pamiętaj jednak, że jest to kolejny śmigłowiec, który nie posiada przeciwpancernych szyb. Oznacza to, że gdy zacznie oddawać strzały w Twoim kierunku, możesz, a raczej musisz wyciągnąć snajperkę i zabić pilota, co sprawi, iż pojazd runie w dół i wybuchnie wskutek uderzenia.

Po zabiciu wszystkich obejrzyj krótką scenkę, która zakończy misję. Od teraz możesz korzystać z usług Chicharrona, który jest najbardziej opłacalnym kompanem w Far Cry 6.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper