Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Skarb - Magnusta i człowiek

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Skarb - Magnusta i człowiek

Aby rozpocząć zadanie związane z tymże skarbem, udaj się w następujące miejsce i przeczytaj notatkę przybitą do słupa energetycznego:

Far Cry 6: Skarb - Magnusta i człowiek

Droga do wnętrza posiadłości, w której kryje się notatka, nie jest tak trudna, jak możesz się to początkowo wydawać. Wystarczy, że wespniesz się po pierwszej lepszej zabudowie z blach. Możesz udać się do domu, aby przeczytać kolejny wpis mieszkańca tutejszej wioski, albo od razu skierować się ku czerwonej szopie znajdującej się na tyłach. Klucz do niej leży przy murku z prawej strony.

Far Cry 6: Skarb - Magnusta i człowiek

Gdy tylko ją otworzysz, zaatakuje Cię czworonożne zwierzę, które zacznie uciekać. Musisz jak najszybciej je zabić - przyda się tutaj albo karabin automatyczny lub automatyczna snajperka, ponieważ będąc na ulicy będziesz musiał otworzyć ogień. Wtedy wróg będzie biegł w linii prostej, więc to idealna okazja do jego zabicia.

Po wszystkim wróć tą samą drogą do posiadłości nieznajomego i otwórz skrzynię znajdującą się w jego domku. Dodatkowo warto wejść także do szopy i zebrać przydatne surowce.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper