Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Otwarte niebo

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Otwarte niebo

Po odzyskaniu maczety ojca Montero pomów ponownie z Alejandro w obozie. Mężczyzna powie Ci, w jaki sposób możesz zmniejszyć wpływy Jose Castillo - udaj się ponownie w okolice Lozanii, miasteczka, obok którego znajduje się działko przeciwlotnicze.

Far Cry 6: Otwarte niebo

Wystarczy, że wyposażysz się w wyrzutnię rakiet lub granat odłamkowy i rozwalisz widoczne działko wroga. Nie musisz nawet wybijać wrogów, aby ukończyć ten cel misji. Kolejny zmusi Cię do jechania jeszcze bardziej na północ - na miejscu znajdziesz się blisko podziemnego bunkra.

Far Cry 6: Otwarte niebo

Na zewnątrz nie spotkasz wielu wrogów - na wjeździe znajduje się jeden snajper, a dwóch kolesi pilnuje wejścia do kompleksu. Wejdź do tunelu i idź cały czas do przodu, po drodze zdejmując jednym strzałem kamerę pilnującą wejścia do serwerowni. Znajdując się już w jej obrębie, zabij dwóch wrogów chodzących na piętrze, a potem kapitana przy komputerze, do którego masz wejść.

Uwaga! Po włamaniu się na komputer od razu popatrz w prawo do góry - kamera tam się znajdująca zacznie działać i Cię namierzać, więc jeśli chcesz w spokoju odejść z lokacji, musisz ją jak najszybciej rozwalić. Potem poczekaj aż hakowanie dobiegnie końca i opuść, najlepiej tą samą trasą, którą pokonałeś, aby wejść do bunkra, terytorium wroga.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper