Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Skarb - Pieniądze ze skrytki

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Skarb - Pieniądze ze skrytki

Ostatnim skarbem do znalezienia w tym regionie jest ten o nazwie "pieniądze ze skrytki". Znajduje się on na wschodzie ostatniego regionu Madrugady. Udaj się do poniższego znacznika i przeczytaj wprowadzenie.

Far Cry 6: Skarb - Pieniądze ze skrytki

Teraz udaj się na dach budynku, który widzisz przed sobą. Znajdziesz tam jednego z przeciwników, który grzebie przy zasilaniu. Zabij go, a następnie załącz zasilanie. Popatrz się przed siebie na bunkier oznaczony numerkiem 2.

Far Cry 6: Skarb - Pieniądze ze skrytki

Zauważysz, że otwiera się i po chwili zamyka. Nie masz szans zdążyć dobiec, dlatego też dobądź jakiejkolwiek broni, ponownie otwórz bunkier i strzel w beczki, które widać za metalową bramą. Sprawią, że otworzy się właz widoczny na dachu bunkra. Przeciśnij się do środka i otwórz jeszcze jeden właz, który poprowadzi Cię do podziemi.

Tam z kolei biegnij cały czas przed siebie. Aby otworzyć sobie drzwi do pokoju kapitana, rozwal kłódkę strzelając w nią i zabierz stamtąd klucz otwierający zamknięte drzwi. Za biurkiem znajdziesz interesujący Cię przycisk, który otworzy drogę do upragnionego skarbu.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper