Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Prawdziwy fart

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Prawdziwy fart

Tuż po dotarciu do nowego regionu podejdź pod znacznik, aby zdobyć swoją pierwszą broń. Gdy ją przeładujesz rusz ku górze (drogę wskazują Ci niebieskie wstążki) - w pewnym momencie usłyszysz strzał, więc zalecane jest skradanie się, ponieważ kawałek dalej natkniesz się na trzech wrogów.

Far Cry 6: Prawdziwy fart

Pierwszego z nich pozbędziesz się atakując go od tyłu. Do drugiego musisz jak najszybciej podejść, korzystając ciągle oczywiście z kucnięcia, bo gdy skończy mówić ze swoim "wrogiem", odwróci się w Twoją stronę. Z kolei trzeci oponent siedzi w kanale, również odwrócony do Ciebie plecami.

Gdy pozbędziesz się wszystkich i zdobędziesz opcjonalnie materiały, ponownie idź przed siebie (po drodze może zaatakować Cię dzika zwierzyna). Zabierz z umarłego tyrolkę i korzystając z niej, dostań się do obozu osoby, której szukałeś. Po obejrzeniu scenki, misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper