Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Skarb - Ostatni wychodzący

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Ostatni wychodzący

Far Cry 6: Skarb - Ostatni wychodzący

Podejdź pod notatkę ostatniego skarbu w grze. Aby wejść do pomieszczenia z nagrodą, musisz wejść w interakcję z trzema, sprytnie ukrytymi przełącznikami. Popatrz w górę - kable sygnalizują Ci, do których domków w tejże wiosce musisz się udać.

Far Cry 6: Skarb - Ostatni wychodzący

Jeden z nich znajduje się blisko wody po prawej stronie. W pierwszej kolejności podejdź pod żółty zbiornik i zakręć zawór, aby zablokować dojście trucizny do domku. Potem wejdź do niego i po przejściu pod zawalonymi meblami, zauważysz wymagany przełącznik.

Far Cry 6: Skarb - Ostatni wychodzący

Drugi z nich znajduje się na wieży obserwacyjnej - wskoczysz na nią z dachu budynku znajdującego się w strefie zagrożenia (będziesz musiał wyeliminować znajdujących się tutaj wrogów, a dopiero zabrać za skarb).

Far Cry 6: Skarb - Ostatni wychodzący

Z kolei trzeci przełącznik znajduje się w domu pani inżynier. Przeczytaj notatkę leżącą na stole, aby poznać rozwiązanie. Musisz najpierw załączyć radio, potem telewizor, a na sam koniec przesunąć obraz, aby dostać się do trzeciego przełącznika. Gdy wejdziesz z nim w interakcję, możesz wrócić do zamkniętego wcześniej pomieszczenia, aby ukończyć tę aktywność.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper