Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie

Udaj się do znacznika i porozmawiaj z mamuśką szczęściarą. Tym razem otrzymasz zadanie, w którym musisz samodzielnie odszukać siedem pojemników z trucizną i je zniszczyć. Pierwszy z nich znajdziesz przed sobą.

Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie

Możesz skorzystać z trzech przełączników, aby przeciążyć zbiornik. Ostatni z nich znajduje się w budce, w której została zawieszona również mapa z pozostałymi zbiornikami.

Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie

Zalecane jest iść pieszo po rurach w stronę wschodu (czyli odbij w lewo od pierwszej stacji). Dzięki temu nie pominiesz żadnej lokacji.

Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie

Zwróć uwagę na to, że nie musisz zawsze szukać przełączników. Wystarczy, że odnajdziesz i zniszczysz trzy zawory podświetlone na żółto, aby zbiornik uległ zniszczeniu.

Poniżej znajdziesz parę szczegółów dot. poszczególnych stacji (ich liczbę poznasz po tym, jak wejdziesz do budki ze stale aktualizowaną mapą - prawie zawsze znajduje się ona przy poszczególnych punktach kontrolnych).

  • Szósty zbiornik: jeden zawór zniszczysz poprzez wciśnięcie przełącznika nr.1 w szopie, a drugi jest widoczny obok zbiornika, a trzeci jest w wodzie (strzel do niego parę razy);
  • Siódmy zbiornik (idź w kierunku północy od szóstego zbiornika): jeden zawór jest na górze, dwa pozostałe w kanale, do którego dostaniesz się przez właz).

Okaże się, że po zniszczeniu czterech zbiorników będziesz mógł już teraz udać się do fabryki i zadać cios McKayowi. Pierwsza faza celu jest prosta, ponieważ musisz dostać się do kontenera będącego centrum dowodzeniem naukowców, a potem dostać się do czterech punktów kontrolnych, które musisz ręcznie aktywować.

Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie

To także nie jest trudne. Będą atakować Cię wrogowie, ale załączenie poszczególnych przycisków na panelu przebiega dość sprawnie. Ważne jest, aby zabić oponentów znajdujących się obok celu, do którego zmierzasz. Resztą zajmij się później. Pamiętaj, że jeśli ktoś będzie blisko panelu, może go wyłączyć i będziesz zmuszony powtórzyć tę czynność ponownie.

Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie

Ostatnim celem jest dotarcie do magazynu. Gdy otworzy go mamuśka szczęściara, wejdź do wnętrza i zacznij rozwalać te same zawory, co na początku misji. Zwróć uwagę na to, że są one porozmieszczane po całym magazynie - szczególnie trudno dojrzeć te z lewej strony i na samej górze. Jednakże, jeśli któryś z nich wciąż pozostaje niezniszczony, przypatrz się dokładnie na rury i jeśli któraś z nich się świeci, oznacza to, że właśnie tutaj znajdziesz jeszcze jeden element do zniszczenia.

Po osiągnięciu tegoż celu, misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper