Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Skarb narodu

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Skarb narodu

Będąc w kryjówce La Moral możesz pomówić z El Tigre, który zacznie współpracować z rebeliantami. Wojownik poprosi Cię o pomoc w znalezieniu starej legendy, więc udaj się do znacznika, aby rozpocząć misję.

Far Cry 6: Skarb narodu

Pamiętaj, aby nie wyciągać broni w muzeum. Wejdź do środka i jeśli masz ochotę, wysłuchaj tutejszych historii. Koniec końców musisz udać się na piętro, a potem wyjść na balkon, aby zacząć zabijać żołnierzy. Pamiętaj, że cały czas jesteś w strefie spokojnej.

Far Cry 6: Skarb narodu

Dopiero po zejściu w dół trafisz do strefy zakazanej. Na dole znajdziesz wyłącznie trzech wrogów i musisz ich zabić zanim zaczniesz naprawiać Karlito - czyli czołg. Po wprowadzeniu poprawek wsiądź za kierownicę, rozwal bramkę, a gdy wyjedziesz na drogę, odbij w lewo.Całą podróż do jaskini będziesz musiał przebyć, taranując wrogów pojawiających się w pojazdach opancerzonych. Nie musisz ich omijać, ponieważ Karlito został stworzony z myślą o niszczeniu wrogów właśnie w ten sposób.

Po dojechaniu do jaskini i obejrzeniu sceny, misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper