Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: zadania od NPC-ów, jak odebrać?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: zadania od NPC-ów, jak odebrać?

Seria Far Cry 6 oferuje ogromny świat, w którym nie brakuje pokojowo nastawionych do naszej osoby NPC-ów. To partyzanci, którzy chcą, aby Yara została wyzwolona z rąk Antona Castillo, co sprawiłoby, że mieszkańcom żyje się tutaj lepiej. Wspomniani sojusznicy pojawiają się najczęściej w osadach i obozach, które są pod naszą kontrolą.

Far Cry 6: zadania od NPC-ów, jak odebrać?

Warto uważnie im się przyglądać, ponieważ w niektórych momentach nad ich głowami może pojawić się specjalny znacznik (taki, jak na powyższym obrazku) sygnalizujący, że chcą przekazać nam ważną informację. Po parosekundowej rozmowie do naszej mapy zostanie dodany ważny punkt kontrolny albo miejsce, w którym znajdziemy surowce do craftingu/nową broń lub aktywujemy zadanie opcjonalne.

Warto więc spoglądać na mini-mapę i szukać wykrzykników. Dzięki temu nie będziemy musieli manualnie eksplorować Yary, ponieważ interesujące punkty zostaną nałożone na naszą mapę automatycznie. Zwróć uwagę również na to, że gdy wszystkie ważne miejsca zostaną już oznaczone, NPC-e nie będą mieli nam nic więcej do przekazania. Zmieni się to dopiero wtedy, gdy udasz się na inny region.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper