Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Żelazna Dziewica: Jutta, iść do chaty czy się rozejść?

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Żelazna Dziewica: Jutta, iść do chaty czy się rozejść?

Wybory w misji "Żelazna Dziewica" w Wiedźminie 3.

Podczas przemierzania przez wschodnio-południową wyspę na Skellige natrafisz na wojowniczkę, która przed walką z Tobą poprosi Cię o stoczenie pojedynku z innym mieszkańcem. Gdy wykonasz jej polecenie, a następnie wygrasz walkę, Jutta zaprosi Cię do swojego mieszkania:

  • Jeśli nie zgodzisz się na propozycję Jutty, jej wątek zakończy się dokładnie w tym momencie. Kobieta będzie życzyć mu powodzenia na ścieżce łowcy potworów.
  • Jeśli zgodzisz się na propozycję Jutty, będziesz mógł porozmawiać z nią w domu - misja może zakończyć się na konwersacji, podczas której wojowniczka wspomni, że poszuka nowych celów w swoim życiu, albo w łóżku.

Jeśli wyrazisz chęć na przespanie się z Juttą, to nie blokujesz sobie dostępu do romansu z Yen czy Triss. To tylko niezobowiązujący seks, który nie ma wpływu na dalszą część gry.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper