Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Potwór z lasu: Scoia'tael, zostawić czy zaatakować?

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Potwór z lasu: Scoia'tael, zostawić czy zaatakować?

Wybory w zleceniu "Potwór z lasu" z Wiedźmina 3.

Gdy będziesz przebywał na Velen i dotrzesz na północną część ziemi niczyjej będziesz mógł przyjąć zlecenie, w którym szukasz "potwora z lasu". Po śledztwie okaże się, że jest nim wygłodniały oddział Scoia'tael napadający na ludzi. Gdy będziesz zbliżał się do ich bazy spotkasz łucznika. W tym momencie możesz:

  • Od razu ich zaatakować, zebrać łupy, a potem wrócić do komendanta. Jeśli wyjawisz mu prawdę to w nagrodę otrzymasz glejt, który przyda Ci się do przejścia przez most prowadzący do Novigradu.
  • Zgodzić się na oddanie broni, a dopiero potem ich zaatakować. Walka będzie utrudniona, ale finał zlecenia będzie bardzo podobny.
  • Zgodzić się na oddanie broni i postanowić nie walczyć z elfami. Otrzymasz od nich wiele przydatnych przedmiotów, ale komendant nie będzie zadowolony z Twojej decyzji i nie otrzymasz od niego żadnych bonusów za ukończenie zlecenia.
Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper