Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Dzikość serca: żona Niellana, szukać czy zostawić?

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Dzikość serca: żona Niellana, szukać czy zostawić?

Wybory w zadaniu "Dzikość serca" w Wiedźminie 3.

Podczas wykonywania tego zadania będziesz musiał odnaleźć żonę niejakiego Niellena. Po wypytaniu o szczegóły męża zaginionej, a także mieszkańców wsi, zaczepi Cię Hanna:

  • W tym momencie możesz zgodzić się na jej prośbę i zakończyć śledztwo, przekazując Niellanowi informację o śmierci jego żony poprzez zagryzienie przez wilkołaka. Otrzymasz wtedy PD i pieniądze, o ile przyjmiesz nagrodę.
  • Jeśli nie przychylisz się prośbie Małgorzaty i będziesz kontynuował śledztwo, to dowiesz się, kto jest tak naprawdę wilkołakiem.

W drugim przypadku:

  • Po dotarciu do groty będziesz mógł pozwolić zleceniodawcy zabić Małgorzatę, co poskutkuje tym, że Niellen poprosi o zakończenie jego żywota - jest to dobre zakończenie.
  • Jeśli z kolei obronisz kobietę, która działała z własnych pobudek, to będziesz musiał zabić Niellena. Małgorzata będzie Ci wdzięczna za ratunek i zamiast punktów doświadczenia otrzymasz dodatkowo 10 koron. 
Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper