Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Więzy Krwi

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Więzy Krwi

Opis zadania Więzy Krwi w Wiedźminie 3.

Gdy dotrzesz do obozu Nilfgaardczyków w południowo wschodniej części Velen, to na drodze spotkasz zmartwioną kobietę, która szuka swojego syna. Wysłuchaj jej, a potem przyjmij zadanie. Idź do kwatermistrza w głębi garnizonu, aby z nim pomówić.

Wiedźmin 3 - Więzy Krwi

Mężczyzna nie powie Ci nic konkretnego, jeśli nie wpłyniesz na niego Axii lub go nie przekupisz. Możesz śmiało wrócić tutaj później, po ulepszeniu umiejętności sugestii na 2 poziom doświadczenia, jeśli brakuje Ci pieniędzy.

Wiedźmin 3 - Więzy Krwi 2

Niezależnie od tego dowiesz się, że syn zleceniodawczyni zdezerterował. Po poznaniu szczegółów idź do miejsca, gdzie poszukasz Nilfgaardczyka. Na miejscu od razu sprawdź zabitego wierzchowca, a także ślady ludzi na lewo od konia.

Wiedźmin 3 - Więzy Krwi 3

Idź za nimi, a dotrzesz do ghuli i trzech wisielców. Zabij wrogów i sprawdź powieszonego człowieka o rudych włosach. Po tym zabierz list leżący pod nim i wróć do zleceniodawczyni, aby zakończyć tę misję. Nie ma znaczenia, co jej powiesz - w obu przypadkach wręczysz jej rzeczony list.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper