Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Krwawy Baron, Ciri: Król Wilków

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Krwawy Baron, Ciri: Król Wilków

Opis misji Krwawy Baron w Wiedźminie 3.

Po odnalezieniu Hendrika rusz do kasztelu Wrońce, siedziby Krwawego Barona. Na miejscu spotkasz dwóch strażników, którzy albo Cię wpuszczą bez problemu (jeśli w karczmie na Rozstajach ich nie zabiłeś), albo zmuszą do znalezienia alternatywnego przejścia.

Wiedźmin 3 - Krwawy Baron, Ciri: Król Wilków

Niezależnie od tego dotrzesz do owej lokacji. Odbij od razu w prawo i idź na dziedziniec - pomów z NPC-ami, a następnie idź za strażnikiem Filipa do ogrodów, gdzie spotkasz po raz pierwszy Krwawego Barona. Ten opowie Ci o Ciri i przedstawi jej historię.

Ciri: Król Wilków

Wiedźmin 3 - Krwawy Baron, Ciri: Król Wilków

Podczas sterowania Ciri idź cały czas przed siebie. Potem zabij 3 wilki i zagadaj do dziewczynki siedzącej na drzewie. Potem idź z nią na wschód. Zabij kolejne wilki i zbadaj ciało na łodzi. Po tym będziesz musiał szukać składników, które pomogą Ci szybko ubić wilkołaka.

Ciri: Król Wilków

Wątrobę wilka znajdziesz oczywiście z wilka. Przeszukaj zwierzęta, gdy je zabijesz, a na pewno znajdziesz ten narząd. Z kolei tojad to fioletowe kwiaty, a ostatni składnik rozpoznasz łatwo po tym, iż posiada długie łodygi zakończone białym kwiatem.

Ciri: Król Wilków

Po zebraniu wszystkiego Ciri automatycznie sporządzi olej. Idź za Małgosią, a kawałek dalej - w jaskini - znajdziesz wilkołaka. Walka z nim jest bardzo prosta, bo możesz przez niego przenikać, wykonując uniki. Gdy zakończysz starcie, to misja dobiegnie końca. Obejrzyj teraz jeszcze scenki, a wrócisz do rzeczywistości.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper