Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Romans z Juttą, Sashą i kurtyzanami, sceny seksu i wpływ na grę

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Romans z Juttą, Sashą i kurtyzanami, sceny seksu i wpływ na grę

Poboczne romanse i sceny seksu w Wiedźminie 3.

Sasha wiedźmin 3 romans

Podczas zwiedzania Novigradu i Skellige trafisz na dodatkowe opcje romansowe i sceny seksu. Nie są one zobowiązujące, co oznacza, że możesz z nich skorzystać i nie będziesz musiał się obawiać ewentualnego zablokowania relacji z Yennefer czy Triss.

Madame Sasha

Madame Sasha występuje w Novigradzie. Spotkasz ją w passiflorze w północnej części miasta (gdzie znajdują się także prostytutki), ale bez rozpoczęcia zadania dot. turnieju Gwinta nie będziesz miał możliwości przespania się z nią.

Jeśli jednak weźmiesz udział w wielkim turnieju i pokonasz najważniejszych graczy, podczas śledztwa w zadaniu "O wysoką stawkę" możesz wyrazić chęć na spędzenie upojnej nocy z gospodzie. Zgódź się, a będziesz świadkiem sceny seksu.

Jutta

Jutta występuje na jednej z wysp na Skellige. Rzuci Ci wyzwanie (podczas wykonywania zadania "Żelazna dama"), którego musisz się podjąć. Jeśli ją pokonasz i nie będziesz oszukiwał, to zaprosi Cię ona do swojego mieszkania.

Przyjmij propozycję, a w trakcie konwersacji zbliż się do Jutty, aby się z nią przespać.

Kurtyzany

W Novigradzie znajdziesz kurtyzanę i passiflorę - są one oznaczone odpowiednią ikoną na mapie. W obu budynkach znajdziesz po trzy prostytutki, które możesz wynająć na jedną noc. 

Warto nadmienić, że przespanie się z wymienionymi wyżej kobietami nie jest w żaden sposób nawet komentowane przez Triss czy Yennefer.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper