Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Niech żyje sztuka (tekst przedstawienia i prawidłowe wypowiedzi)

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Niech żyje sztuka (tekst przedstawienia i prawidłowe wypowiedzi)

Opis misji głównej Niech żyje sztuka w Wiedźminie 3.

Po ukończeniu wątku związanego ze skarbem Dijkstry i złapaniem Skurwiela Juniora będziesz musiał odszukać Dudu i uwolnić Jaskra. Udaj się w tym celu do Priscilly, aby dowiedzieć się więcej nt. zadania. Będziesz musiał zrobić specjalne przedstawienie, które zachęci go do wyjścia z ukrycia.

Wiedźmin 3 - Niech żyje sztuka (tekst przedstawienia i prawidłowe wypowiedzi)

Zgódź się na któryś ze scenariuszy lub pomyśl nad własnym. Nie ma to większego znaczenia, bo i tak tekst będziesz musiał zanieść Irinie. Możesz także w międzyczasie zapamiętać wypowiedzi, które będziesz musiał wypowiedzieć potem na scenie.

  1. Zabijanie potworów to moja natura i praca
  2. Może wśród gości kręci się po cichu?
  3. Pierwszy raz słyszę o romansie ludzi ze zmiennokształtną bracią
  4. Lecz podły charakter, właściwy temu słudze
  5. Nie jest potworem, kto kształt ma wieloraki

Wiedźmin 3 - Niech żyje sztuka (tekst przedstawienia i prawidłowe wypowiedzi) 2

Po dotarciu do kobiety pomów z bileterem, który nie wpuści Cię, dopóki nie kupisz biletu. Zrób to, a potem zamień słówko z Iriną - będziesz musiał zwerbować ochroniarzy i artystów, którzy wypromują sztukę.

Ochroniarze

Wiedźmin 3 - Niech żyje sztuka (tekst przedstawienia i prawidłowe wypowiedzi) 3

Idź do doków, aby zwerbować osiłków. Pomów najpierw z Sofusem, rekruterem. Możesz im zapłacić albo poprosić o starcie, które w przypadku wygrania sprawi, że nie zapłacisz im ani grosza, lecz pomogą Ci w ochranianiu teatru podczas przedstawienia. Niezależnie od decyzji - zwerbujesz ich.

Artyści

Wiedźmin 3 - Niech żyje sztuka (tekst przedstawienia i prawidłowe wypowiedzi) 4

Artystów znajdziesz w wyniszczonym budynku, blisko ulicy. To m.in. elfy, które się chowają przed bandytami. Zajmij się grubym i jego bandą. Możesz użyć sugestii, ale i tak skończy się to walką. Gdy pokonasz choć jednego, to artyści Ci podziękują i zachwalą sztukę Iriny.

Wiedźmin 3 - Niech żyje sztuka (tekst przedstawienia i prawidłowe wypowiedzi) 5

Po załatwieniu obu spraw wróć do Iriny. Omów tekst sztuki i role - nie ma większego znaczenia, kogo wybierzesz, choć w roli księżniczki powinna zagrać Priscilla, a w księcia niech wcieli się Abelard. Dzięki temu przedstawienie wypadnie jak najlepiej.

Wiedźmin 3 - Niech żyje sztuka (tekst przedstawienia i prawidłowe wypowiedzi) 7

Potem podczas show wybieraj podane na początku strony w poradniku kwestie. Dzięki temu nie pomylisz wypowiedzi - finalnie Dudu ujawni się i pomówisz z nim w domku. Ustalisz także plan dot. odbicia Jaskra, kończąc tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper