Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Zaginiony w akcji: Rhosyn, uratować czy zostawić?

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Zaginiony w akcji: Rhosyn, uratować czy zostawić?

Wybory w zadaniu "Zaginiony w akcji" w Wiedźminie 3.

Gdy zgodzisz się pomóc Dune'owi odszukać swojego brata, finalnie dotrzesz do małej chatki, w której ukrył się Bastien. Ku zdziwieniu znajduje się on w niej z nilfgaardczykiem o imieniu Rhosyn. Będziesz musiał zdecydować, co chcesz zrobić z wrogiem Temerczyków:

  • Jeśli uratujesz Rhosyna (powiesz, że Dune musi przyjąć go pod swoje skrzydła), to będziesz mógł potem spotkać całą trójkę (a także psiaka, który znalazł zaginionych) na pobliskiej farmie, na wschód od Białego Sadu.
  • Jeśli zostawisz Rhosyna, Bastien zostanie uratowany, ale Nilfgaardzyk po prostu umrze. Jego ciało znajdziesz w tej samej chatce, gdy wrócisz do niej po jakimś czasie.

W ramach ciekawostki warto dopowiedzieć, że jeśli nie wykonasz tej misji, to Bastien i Rhosyn umrą. Podobnie, jak w przypadku drugiego wyboru, ich ciało także znajdziesz w wyżej wymienionej chatce.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper