Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Powrót na Krzywuchowe Moczary: Krwawy Baron, Anna i Tamara

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Powrót na Krzywuchowe Moczary: Krwawy Baron, Anna i Tamara

Wybory w "Powrót na Krzywuchowe Moczary" w Wiedźminie 3.

Zadanie to stanie się dostępne po ukończeniu zadań wchodzących w skład misji "sprawy rodzinne". Podczas nich zajmujesz się odnalezieniem Anny, Tamary, a także uwolnieniem lub zabiciem Ducha Lasu. Wszystkie podjęte do tej pory decyzje wpływają na zakończenie wątku Krwawego Barona.

  • Jeśli uwolniłeś ducha lasu, a co za tym idzie, uratowałeś dzieci z bagien, to w ramach zemsty Anna zostanie przemieniona w babę wodną, potwora. Po pewnym czasie zejdziesz również do piwnic, gdzie będziesz musiał wybrać jedną z czterech dostępnych lalek:

Lalka z fioletową malwą jest tą prawidłową i w takim przypadku Anna zostanie na chwilę odczarowana, pomówi ze swoją rodziną, a potem umrze. To wciąż złe zakończenie, ale córka będzie mogła po raz ostatni pomówić i pożegnać się ze swoją matką. Jeśli wybierzesz inną lalkę, Anna będąca babą wodną stanie w płomieniach. Krwawy Baron i Tamara będą na Ciebie wściekli, podobnie jak dowódca łowców czarownic, który uzna, że można było załatwić to w lepszy sposób.

  • Jeśli zabiłeś ducha lasu, to dzieci zostaną porwane przez wiedźmy. Anna z kolei nie zostanie zamieniona w potwora, ale przejmie się na tyle utratą osób, którymi się opiekowała, że nie będzie zachowywała się normalnie.

W takim przypadku rodzina Strengerów podziękuje Geraltowi za pomoc. Krwawy Baron zabierze swoją żonę do uzdrowiciela i tym samym nie popełni samobójstwa.

W przypadku uratowania ducha lasu Strenger zawsze popełnia samobójstwo, wieszając się na drzewie na górnym dziedzińcu w kasztelu Wrońce. Zauważysz to, gdy wrócisz na miejsce.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper