Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Nithing

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Nithing

Opis zadania Nithing w Wiedźminie 3.

Podczas zbierania zleceń z tablicy z ogłoszeniami w jednej ze wsi na Skellige usłyszysz o Lotarze, który potrzebuje pomocy. Pomów z nim na południe od wsi Rannvaig. Po rozmowie rozpocznij śledztwo, sprawdzając charakterystyczny koński łeb wbity na pal.

Wiedźmin 3 - Nithing

Blisko niego znajdziesz ślady. Podążaj za nimi, a potem sprawdź kobiecy szal na drzewie. Teraz idź za zapachem i zacznij szukać kobiety blisko brzegu - po lewej stronie, obok siatek rybackich, znajdziesz skelligijkę, która wspomni Ci o Jonie. Podejdź do zielarki, a po poznaniu szczegółów wróć do zleceniodawcy.

Wiedźmin 3 - Nithing 2

Podczas rozmowy zdecyduj, co chcesz zrobić z Joną:

  • Posłuchać Jony i zachęcić Lotara do powrotu do męża. Sprawi to, że nie zabijesz zielarki, a Lotar rzeczywiście wróci do kobiety, aby zdjęła ona klątwę z jego syna. Ojca możesz potem spotkać we wsi, gdy ten niechętnie wchodzi do chaty Jony.
  • Nie słuchać Jony, co sprawi, że przerzucisz klątwę na nią. Chłopiec zostanie uratowany, Lotar będzie szczęśliwy, a Jona, po powrocie do miejsca, w którym się znajdowała, zniknie ze Skellige raz na zawsze.

W drugim przypadku wyryj imię Jony na nithingu i wróć po nagrodę, co zakończy misję. W pierwszym przypadku od razu otrzymasz zapłatę.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper