Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Dzikość serca

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Dzikość serca

Opis zadania pobocznego Dzikość serca w Wiedźminie 3.

Po dotarciu do pierwszej wsi w Velen - wsi Jaworek - znajdziesz ogłoszenie na tablicy, które aktywuje owe zadanie. Udaj się do wsi na zachód od kasztelu Wrońce i pomów ze zleceniodawcą.

Wiedźmin 3 - Dzikość serca

Następnie zacznij szukać Hanii. Popytaj o nią w wiosce, a następnie udaj się do lasu. Stocz pojedynek z wilkami - staraj się eliminować je pojedynczo. Po starciu spotkasz się niespodziewanie z siostrą zaginionej, a podczas konwersacji możesz:

Wiedźmin 3 - Dzikość serca

  • W tym momencie możesz zgodzić się na jej prośbę i zakończyć śledztwo, przekazując Niellanowi informację o śmierci jego żony poprzez zagryzienie przez wilkołaka. Otrzymasz wtedy PD i pieniądze, o ile przyjmiesz nagrodę.
  • Jeśli nie przychylisz się prośbie Małgorzaty i będziesz kontynuował śledztwo, to dowiesz się, kto jest tak naprawdę wilkołakiem.

W drugim przypadku rozzłościsz Małogrzatę, ale będziesz mógł kontynuować zlecenie. W tym celu zbadaj psa leżącego przy drzewie, w zachodniej części oznaczonego terenu. Potem sprawdź ślady za drzewem w postaci zabitego człowieka.

Wiedźmin 3 - Dzikość serca

Zauważysz, że na prawo są ślady łap. Idź za nimi do kolejnego drzewa, a potem sprawdź za nimi kawałek sierści, która zostawiła mocną woń. Idź za nią do leża wilkołaka.

Wiedźmin 3 - Dzikość serca

Finalnie dotrzesz do chatki myśliwskiej. Wejdź do środka i zbadaj notatki leżące przy łóżku. Potem wyjdź na zewnątrz, abij niedźwiedzia i dostań się pod domek, a znajdziesz leże.

Wiedźmin 3 - Dzikość serca

W środku poczekaj do nocy, używając medytacji. Potem zabij 3 wilki i wilkołaka - używaj na niego Aard, aby wybijać go z równowagi. Po starciu dowiesz się, kto jest wilkołakiem i co dokładnie stało się z Hanną. Gdy przybiegnie Małgorzata, możesz zachować się na kilka sposobów.

Wiedźmin 3 - Dzikość serca

  • Po dotarciu do groty będziesz mógł pozwolić zleceniodawcy zabić Małgorzatę, co poskutkuje tym, że Niellen poprosi o zakończenie jego żywota - jest to dobre zakończenie.
  • Jeśli z kolei obronisz kobietę, która działała z własnych pobudek, to będziesz musiał zabić Niellena. Małgorzata będzie Ci wdzięczna za ratunek i zamiast punktów doświadczenia otrzymasz dodatkowo 10 koron. 

Niezależnie od tego misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper