Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Dorwać Juniora: Skurwiel Junior, zabić czy oszczędzić?

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Dorwać Juniora: Skurwiel Junior, zabić czy oszczędzić?

Wybory w "Dorwać Juniora" w Wiedźminie 3.

Koniec końców będziesz miał okazję spotkać się twarzą w twarz ze Skurwielem Juniorem. Znajduje się on w jednym z największych budynków w Novigradzie, a jego "siedziba" odstrasza już po dostaniu się na piętro, w którym urzęduje. Po rozmowie z nim i kolejnej retrospekcji z Ciri w roli głównej możesz:

  • Oszczędzić Skurwiela Juniora, co będzie jeszcze większą karą dla niego, niż można sobie wyobrazić. Antagonista stanie się w Novigradzie nikim i przeklnie Geralta oraz Ciri. Skurwiel Junior zostaje rzucony na pastwę losu, będąc bardzo biednym człowiekiem.
  • Zabijając Skurwiela Juniora, pozbędziesz się go raz na zawsze. Podczas wykonywania misji głównych w ostatnim akcie gry dotrzesz do jego starej siedziby i spotkasz dopplera, który postanowił przejąć biznes antagonisty. Dobrze zarządza zostawionymi pieniędzmi, które postanowił nawet zainwestować w pełni legalny biznes.
Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper