Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Audiencja (symulacja wyborów)

Mateusz Wróbel | 05.01, 22:15

Wiedźmin 3 - Audiencja (symulacja wyborów)

Opis misji głównej Audiencja w Wiedźminie 3.

Po niespodziewanej ucieczce z Białego Sadu trafisz do zamku w Wyzimie. Spotkasz tutaj Voorhisa, który zada Ci kilka pytań, o ile wcześniej zgodziłeś się na symulację wyborów. To tutaj wybierzesz, co zrobiłeś z:

Wiedźmin 3 - Audiencja (symulacja wyborów)

  • Arjanem La Valette - oszczędziłeś czy zabiłeś (lepiej wybrać, iż oszczędziłeś);
  • Roche czy Iorweth - z kim współpracowałeś (lepiej wybrać, że z Rochem);
  • Triss czy Anais - kogo wolałeś uratować (jeśli Triss, to kobieta będzie zadowolona z tego w Wiedźminie 3, jeśli Anais - pochwali Cię Roche: wybór należy do Ciebie, jeśli jednak chcesz później romansować z Triss, to postaw na czarodziejkę w tym wyborze);
  • Sheala - zabiłeś czy zostawiłeś (lepiej powiedzieć, że zostawiłeś);
  • Letho - zabiłeś czy oszczędziłeś (lepiej powiedzieć, że zostawiłeś, bo wiedźmin odegra sporą rolę w Wiedźminie 3).

Każdy ten wybór wpływa na dalszą część gry, lecz więcej o tym opisaliśmy w pierwszej sekcji poradnika o tytule "Import Zapisu". Po rozmowie z Voorhisem wybierz ubranie i idź za podwładnym.

Wiedźmin 3 - Audiencja (symulacja wyborów) 2

Finalnie dotrzesz do Emhyra, gdzie podejmiesz jedną, poboczną decyzję dot. ukłonienia się cesarzowi:

  • Jeśli wykonasz polecenie i pokłonisz się (druga opcja dialogowa), Emhyr pozytywnie wypowie się o Twoim zachowaniu i przejdzie do konkretów dotyczących odnalezienia Ciri.
  • Jeśli nie ukłonisz się Emhyrowi, cesarz Nilfgaardu wspomni na początku o braku manier (mimo tego, iż długo służyłeś Foltestowi), ale nie będzie zły i również przejdzie do konkretów.

Finalnie wybór ten ma wpływ tylko na ten dialog. Nie zależy od niego Twoja dalsza współpraca i relacja z Emhyrem. Po scence pomówisz z Yennefer, która wprowadzi Cię w wątek główny gry. Potem pomów z kronikarzem lub rusz od razu do Velen, korzystając z punktu szybkiej podróży.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper