Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Echa przeszłości

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Echa przeszłości

Opis misji Echa przeszłości w Wiedźminie 3.

Po uczcie udaj się na wschód Ard Skellige. Dostaniesz się do lasów, gdzie miał miejsce kataklizm wywołany przez Ciri. Pomów z Myszoworem oraz Yennefer, aby rozpocząć misję. Podczas rozmowy okaże się, że czarodziejka użyła maski.

Wiedźmin 3 - Echa przeszłości

Biegnij do Yennefer i pomóż jej zabić mglaki. Potem porozmawiaj z nią i zacznij szukać śladów po Ciri. Musisz podążać za Yen i używać maski (przypisać ją w kole wyboru broni) w wybranych miejscach.

Wiedźmin 3 - Echa przeszłości 2

Trzymaj maskę na sobie do momentu, gdy Geralt skomentuje jakieś zajście. W międzyczasie zabijaj też potwory. Po użyciu maski Uraborosa po raz czwarty będziesz musiał porozmawiać z Myszoworem, a następnie poszukania śladów przy miejscu, gdzie czarodziej zabił goniącą Ciri osobę.

Gdy Yennefer przesunie drzewo, to misja dobiegnie końca. Warto teraz od razu teleportować się do miejsca kolejnej misji.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper