Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Zaginiony w akcji

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Zaginiony w akcji

Opis misji pobocznej o nazwie Zaginiony w akcji w Wiedźminie 3.

Po wejściu w interakcję z tablicą ogłoszeń w głównej wsi w Białym Sadzie możesz udać się na wschód mapy, gdzie znajdziesz poboczne zadanie. Po dotarciu do lokacji pomów z NPC-em, przy którym znajduje się piesek, a rozpoczniesz tego questa. Zaprowadzi Cię on na pole bitwy.

Wiedźmin 3 - Zaginiony w akcji

Zabij ghule, a gdy przeczekasz na polu bitwy kilkadziesiąt sekund lub sprawdzisz 2 tarcze z namalowanym białym kwiatem, to Dune powie Ci, że Huzar (pies) zwęszył swojego Pana. Idź za nim w stronę lasu, a dotrzesz do chatki, w której znajduje się poszukiwany.

Wiedźmin 3 - Zaginiony w akcji 2

Podczas rozmowy możesz postąpić na dwa sposoby, po czym misja dobiegnie końca:

  • Jeśli uratujesz Rhosyna (powiesz, że Dune musi przyjąć go pod swoje skrzydła), to będziesz mógł potem spotkać całą trójkę (a także psiaka, który znalazł zaginionych) na pobliskiej farmie, na wschód od Białego Sadu.
  • Jeśli zostawisz Rhosyna, Bastien zostanie uratowany, ale Nilfgaardzyk po prostu umrze. Jego ciało znajdziesz w tej samej chatce, gdy wrócisz do niej po jakimś czasie.

W ramach ciekawostki warto dopowiedzieć, że jeśli nie wykonasz tej misji, będąc w Białym Sadzie, to Bastien i Rhosyn umrą. Podobnie, jak w przypadku drugiego wyboru, ich ciało także znajdziesz w wyżej wymienionej chatce.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper