Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Smutna historia braci Grossbart

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Smutna historia braci Grossbart

Opis zadania Smutna historia braci Grossbart w Wiedźminie 3.

Po spotkaniu jednego z najemników we wsi Blandare i przyjęciu misji będziesz musiał spotkać się z nim na wschodzie wyspy, blisko destylarni, którą odkryjesz w zadaniu pobocznym o nazwie "Egzamin z alchemii".

Wiedźmin 3 - Smutna historia braci Grossbart

Dotarcie na miejsce zmusza Cię do wspinania się po górach. Pamiętaj tylko, aby bezpiecznie z nich schodzić, a więc nie spaść z wysokości, bo wtedy całą sekwencję rozpoczniesz od nowa.

Wiedźmin 3 - Smutna historia braci Grossbart 2

Staraj się zjechać na sam dół, wskakując do morza. Z tamtej strony znajdziesz wejście do jaskini, w której stacjonują bracia Grossbart. Wcześniej pomówisz jeszcze z łowcą, któremu warto pomóc.

Wiedźmin 3 - Smutna historia braci Grossbart 3

Gdy rozpoczniesz walkę, to używaj igni, aby podpalać oponentów. Nie pozwól im zranić kompana, bo po 3 trafieniach zginie i misja zakończy się niepowodzeniem. Warto zapisać grę przed rozpoczęciem starcia i w razie niepowodzenia, wczytać rozgrywkę.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper