Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Zabawy z ogniem

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Zabawy z ogniem

Opis misji pobocznej Zabawy z ogniem w Wiedźminie 3.

Po dotarciu do karczmy w Białym Sadzie i rozmowie z krasnoludem-kowalem będziesz musiał odszukać osoby, która podpaliła jego warsztat. Idź na tyły i skorzystaj z wiedźmińskich zmysłów, aby sprawdzić ślady.

Wiedźmin 3 - Zabawy z ogniem

Następnie idź w stronę sadu, wciąż idąc za czerwonymi śladami. Dotrzesz do mostu - przejdź pod nim, a potem popatrz na brzeg z lewej strony. Tam znajdziesz buty i kolejne poszlaki.

Wiedźmin 3 - Zabawy z ogniem

Poprowadzą Cię one z powrotem do wsi, do jednego z domów. Idź na jego tyły, a znajdziesz rannego mężczyznę - Niepełkę. Podczas rozmowy możesz:

Wiedźmin 3 - Zabawy z ogniem 3

  • Jeśli będziesz chciał go wydać, to musisz wpłynąć na jego umysł za pomocą znaku Axii lub stoczyć z nim pojedynek na pięści, a potem doprowadzić do kowala. W obu przypadkach zostanie skazany na śmierć, a zleceniodawca będzie Ci wdzięczny.
  • Jeśli będziesz chciał go oszczędzić, to wróć do kowala z pustymi rękami. Misja dobiegnie końca, ale kowal będzie niezadowolony. Jednocześnie Niepełka przeżyje.

W obu przypadkach odwiedź krasnoluda, aby zakończyć zadanie.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper