Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Wielka ucieczka

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Wielka ucieczka

Opis misji Wielka ucieczka w Wiedźminie 3.

Gdy pójdziesz do Yennefer i porozmawiasz z nią w karczmie, to chwilę potem będziesz zmuszony biec za swoim celem. Wybiegnij z karczmy i idź od razu w prawo, potem przejdź pod wiaduktem z prawej strony.

Wiedźmin 3 - Wielka ucieczka

Potem przebiegnij przez rynek i wdrap się na dach. Gdy będziesz blisko mężczyzny, to wejdź z nim w interakcję, aby go złapać. Potem wypytaj go o szczegóły dot. więzienia i naradź się z Yennefer. Idź do Zoltana i poproś go o przysługę - jeśli pomogłeś wcześniej Triss (w ucieczce Magów z Novigradu), to nic nie zdziałasz. Następnie idź na spotkanie z Yennefer. Podejdź do studni i wskocz do ruin.

Wiedźmin 3 - Wielka ucieczka 2

Płyń w stronę znacznika misji. Zabij wrogów i potem wejdź w interakcję z mechanizmem na końcu pomieszczenia po prawej stronie. Będziesz potrzebował nowej dźwigni, którą znajdziesz kawałek dalej, w sąsiednim pomieszczeniu. Zbierz ją i podmień. Potem wejdziesz do kanałów. Zabij potwory, a potem idź przed siebie.

Wiedźmin 3 - Wielka ucieczka 3

Odbij w prawo, a przy kracie popatrz w prawo - znajdziesz tutaj wejście do więzienia w Oxenfurcie. Idź na parter, a po zabiciu łowców czarownic pomówisz z Margaritą. Musisz jeszcze zdobyć klucze, zanim ją uwolnisz. W tym celu idź do pokoju naczelnika.

Wiedźmin 3 - Wielka ucieczka 4

Musisz wcześniej zabić jeszcze oponentów znajdujących się na placu (uważaj szczególnie na kuszników). Oponentów warto łapać w Yrden, gdy jest ich dużo blisko siebie. Potem wróć do cel więziennych i uwolnij czarodziejkę. Po przybyciu Yennefer warto też zgodzić się na ukrócenie cierpień Sheali.

Niezależnie od tego opuść więzienie przez odwiedzony wcześniej plac, a misja się w tym momencie zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper