Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Miecze i pierogi

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Miecze i pierogi

Opis zadania Miecze i pierogi w Wiedźminie 3.

Podczas zwiedzania Novigradu z pewnością trafisz do domu kowala, który teraz żyje z pierogów. Porozmawiaj z mężczyzną, a dowiesz się, że aby mógł wznowić biznes, będzie potrzebował Twojej pomocy. Udaj się do doków po północy i pomów z Hattorim.

Wiedźmin 3 - Miecze i pierogi

Potem zgódź się na pójście z nim do klienta. Cyna zgodzi się maksymalnie na 25% zniżki (gdy będzie odchodził, pożegnaj go, to się nawróci). Po dobiciu targu będziesz musiał zabić krasnoludy Tasaka, a potem wydostać się z zasadzki, idąc w stronę portu wspólnie z Cyną.

Wiedźmin 3 - Miecze i pierogi 2

Po rozmowie z dostawcą musisz biec do pierogarni Hattoriego, a potem pomówić z elfem. Przemów mu do rozsądku, a następnie zgódź się mu pomóc w znalezieniu ochroniarza. Ten będzie bił się z uczonym w pobliżu jednej z karczm. Zagadaj do niego, a potem go pobij.

Wiedźmin 3 - Miecze i pierogi 3

Najlepsza jest taktyka na wykonywanie kontrataków. Po wygraniu pojedynku wejdziesz do karczmy, gdzie przekonasz Sukrusa do bycia ochroniarzem Hattoriego. Zanim to nastąpi, będziesz musiał odzyskać pieniądze od szwagra. Udaj się więc do statku handlarza i pomów z nim.

Wiedźmin 3 - Miecze i pierogi 4

Warto użyć Aksii i wpłynąć na umysł handlarza, aby nie niszczyć jego towarów. Potem wróć do Sukrusa i zleceniodawcy, aby poinformować go o zdobytej ekipie. Teraz będziesz musiał jeszcze zdobyć specjalne składniki rzemieślnicze w magazynie van Hoorna.

Wiedźmin 3 - Miecze i pierogi 5

Krasnoluda strażnika możesz albo przekupić, albo wpłynąć na niego za pomocą Aksii. W obu przypadkach dostaniesz się do środka. Oznacz 3 skrzynie, a potem wyjdź na zewnątrz. Pomów z bandytami, po czym zabij ich. Teraz możesz już wrócić do Hattoriego i poinformować go o zakończeniu tego celu.

Będziesz musiał wrócić do Hattoriego kilka dni później i odebrać od kowala miecz, co automatycznie zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper