Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Teraz albo nigdy: Triss, wyznać miłość czy życzyć powodzenia?

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Teraz albo nigdy: Triss, wyznać miłość czy życzyć powodzenia?

Wybory w misji "Teraz albo nigdy" (kwestia romansu z Triss) w Wiedźminie 3.

Triss będziesz musiał pomóc dwukrotnie. Podczas wykonywania drugiej misji zostaniesz zmuszony koordynować ucieczkę magów z Novigradu. Gdy uda Ci się dotrzeć do przystani staniesz przed wyborem, od którego zależy Twoja relacja z Triss:

  • Jeśli w poprzedniej misji z jej wątku pocałowałeś ją przy fontannie (wymóg obowiązkowy), a teraz wyznałeś miłość i poprosiłeś o to, aby została z Tobą, to Triss zostanie i nawiążesz z nią romans. 
  • Jeśli podczas ostatniej rozmowy życzyłeś jej powodzenia, to Triss odpłynie z czarodziejami, ale wciąż będzie w dobrych relacjach z Tobą. Pomoże także w walce z Dzikim Gonem w Kaer Morhen.

Jeśli nawiążesz romans z Triss, to wciąż będziesz mógł zbliżyć się do Yennefer. Jeśli jednak wyznasz miłość obu czarodziejkom, to zostaniesz przez nie finalnie wykiwany. Jeśli więc interesuje Cię czarnowłosa czarodziejka, nie proś Triss, aby z Tobą została.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper