Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Sen w wielkim mieście

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Sen w wielkim mieście

Opis zadania Sen w wielkim mieście w Wiedźminie 3.

Po wykonaniu pierwszej misji z Triss czarodziejka odeśle Cię do domu wszechwiedzącej w Novigradzie. Dostań się na teren lokacji, a potem obejrzyj scenkę, podczas której pomówisz z właścicielem jednego z banków. Zapytaj go o Corine, a potem wejdź do domu.

Wiedźmin 3 - Sen w wielkim mieście

Skieruj się na piętro, gdzie znajdziesz śniączkę i kolejne bożątko. Po scence idź na strych. Rozwal regał Aardem i zabierz z niego obrazek z kołyską, a także lalkę. Potem wróć do Corine i wejdź do pokoju po prawej stronie od jej łóżka. Połóż w kołysce zebraną lalkę, a następnie zejdź na parter.

Wiedźmin 3 - Sen w wielkim mieście 2

Otwórz właz po prawej stronie od schodów i zejdź do piwnicy, gdzie znajdziesz piec. Sprawdź go, aby odnaleźć Sarę. Porozmawiasz z bożątkiem, a potem musisz zdecydować, co chcesz z nim zrobić.

Wiedźmin 3 - Sen w wielkim mieście 4

  • Jeśli pozwolisz Sarze zostać w domu, to podziękuję ona Geraltowi, uwolni domowniczkę od koszmarów i wspólnie z Corine będzie zajmowała się mieszkaniem. Geralt w tym przypadku skłamie bankiera, ale nie ma to dużych konsekwencji. Ponadto, wybór ten aktywuje później jedno, krótkie zadanie oznaczone na mapie.
  • Jeśli wygnasz Sarę, to bożątko będzie na Ciebie złe, ponieważ będzie zmuszone znaleźć sobie nowy dom. Okaże się, że na swojej drodze spotka dobrze znanego Ci już Janka mieszkającego w Velen, blisko bagien. Podczas wykonywania misji głównych w trzecim akcie gry natkniesz się na oba bożątka.

Niezależnie od wyboru Corine w końcu się wybudzi i będziesz mógł z nią porozmawiać nt. Triss. Zanim to jednak nastąpi, będziesz musiał udać się do karczmy, gdzie znajduje się kobieta. W pokoju odpowiadaj szczerze na pytania śniączki. Warto opowiedzieć wszystkie kwestie, aby wysłuchać o najważniejszych wydarzeniach.

Wiedźmin 3 - Sen w wielkim mieście 3

Po tym dowiesz się o Jaskrze, który odziedziczył jeden z lokali. Tym samym misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper