Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Miecz Berengara

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Miecz Berengara

Opis misji Miecz Berengara w Wiedźminie 3.

Po dotarciu do Kaer Morhen z Umą udaj się na drugi poziom zamku. Tuż po minięciu otwartej na oścież bramy popatrz w lewo.

Wiedźmin 3 - Miecz Berengara

Znajdziesz tutaj małe pomieszczenie z kratami w oknach. Podejdź do znajdującej się w środku skrzyni i zabierz z niej notatki, aby rozpocząć to zadanie. W tym celu udaj się do Vesemira i wypytaj go o miecz Berengara. Ten powie ci, abyś udał się na wschód Kaer Morhen.

Wiedźmin 3 - Miecz Berengara 2

Aby dostać się do miejsca misji, udaj się na brzeg na południe od zamku. Trzymaj się blisko wody, a przy ostrych skałkach przepłyń kawałek terenu wpław. Koniec końców wejdziesz do groty. Idź cały czas przed siebie, a kawałek dalej natkniesz się na czarta, którego musisz zabić.

Wiedźmin 3 - Miecz Berengara 3

Walka z nim nie jest bardzo ciężka, o ile będziesz go podpalał znakiem Igni. Następnie zacznij szukać schematu miecza Berengara. Znajdziesz go na końcu lokacji po prawej stronie (w worku). Gdy go zbierzesz, to misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper