Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Arjan la Valette żyje/został zabity: konsekwencje

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Arjan la Valette żyje/został zabity: konsekwencje

Konsekwencje związane z zabiciem lub pozostawieniem przy życiu Arjana la Valette z Wiedźmina 2.

Gdy będziesz przebywał w Novigradzie i szukał Jaskra prędzej czy później natkniesz się na Morvrana, zasłużonego generała Nilfgaardu. W wolnych chwilach przebywa on w willi należącej do Marii Luizy la Valette, która jest matką Arjana la Valette. Młodego, walecznego chłopca spotkałeś na początku Wiedźmina 2:

  • Jeśli zabiłeś Arjana w Wiedźminie 2, to Maria Luiza po zauważeniu Geralta przypomni mu, że jest zabójcą, z którym nie chce mieć nic do czynienia. Nie będziesz miał okazji porozmawiać z matką Arjana i powspominać stare czasy. Nie blokuje to natomiast wątku głównego.
  • Jeśli oszczędziłeś Arjana, to Maria Luiza po zauważeniu Geralta blisko swojej willi przywita go i wspólnie z nim, a także Morvranem, ruszy w stronę wyścigów. Cała trójka spędzi miło czas, a matka Arjana pomoże Ci nawet odszukać pokojówkę, z którą musisz porozmawiać. 
Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper