Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Wyścigi: Wrońce - nowe siodło, juki i klapa dla konia

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Wyścigi: Wrońce - nowe siodło, juki i klapa dla konia

Opis misji Wyścigi: Wrońce w Wiedźminie 3.

Po odwiedzeniu kasztelu Wrońce i sprawdzeniu ogłoszeń na dziedzińcu dowiesz się, że w Velen organizowane są wyścigi konne, podczas których możesz zdobyć punkty doświadczenia i dodatkowe monety za wygranie zakładu.

Łącznie znajdziesz tutaj 3 rywali, lecz nie ma żadnego podziału między łatwym a ciężkim przeciwnikiem. Wszyscy z nich prezentują bardzo podobny poziom. Najlepiej najpierw pokonać Maćka Jąkałę, zdobyć nowe siodło i włożyć je z poziomu ekwipunku na płotkę, co sprawi, że wierzchowiec będzie posiadał więcej wytrzymałości.

Wiedźmin 3 - Wyścigi: Wrońce - nowe siodło, juki i klapa dla konia

Same zawody są dość proste. Korzystaj z galopu i odzyskuj siły na zakręcie we wsi, blokując przy tym przeciwnika w taki sposób, aby nie mógł Cię wyprzedzić. Podążaj za nieprzerywaną linią na mini-mapie, a po przecięciu linii mety otrzymasz - oprócz owego siodła - także juki oraz klapy dla konia, które zwiększą pojemność ekwipunku lub czas, który musi minąć, zanim Płotkę zszokują wrogowie w pobliżu (wtedy zrzuca Cię z grzbietu).

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper