Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Ostatnie życzenie: Yennefer, wyznać miłość czy zostawić?

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Ostatnie życzenie: Yennefer, wyznać miłość czy zostawić?

Wybory w zadaniu "Ostatnie życzenie" (romans z Yennefer) w Wiedźminie 3.

Zadanie to pojawia się w dzienniku po ukończeniu wątku fabularnego na Skellige. Nie ma znaczenia, czy w poprzednich misjach chciałeś spędzić z Yennefer więcej czasu sam na sam, czy też od razu wróciłeś na uroczystość. Sprawę z dżinnem musisz zawsze załatwić. W trakcie niej, a raczej po usunięciu życzenia, będziesz musiał zdecydować o przyszłości Geralta. Możesz:

  • Powiedzieć Yennefer, że już jej nie kochasz. Kobieta to zrozumie, choć będzie w pewien sposób zawiedziona i zniesmaczona, ponieważ wyznała Ci prawdziwą miłość chwilę wcześniej. Otwiera to jednak drogę na romans z Triss, który mogłeś rozpocząć już w Novigradzie.
  • Powiedzieć Yennefer, że ją kochasz. Rozpocznie to definitywnie romans z czarodziejką, który będziesz mógł kontynuować w Kaer Morhen. Wpływa on także diametralnie na ostatni akt gry, jak i zakończenie.

Pamiętaj, że jeśli wyznasz miłość obu Paniom (Yen i Triss), to w 3 akcie gry zostaniesz zostawiony przez obie kobiety.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper