Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Romans z Yennefer i Triss, jak wejść/uniknąć trójkąta?

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Romans z Yennefer i Triss, jak wejść/uniknąć trójkąta?

Wejście w romans z Yennefer i Triss w Wiedźminie 3, czym się kończy?

Trójkąt Triss Yen Wiedzmin 3

Triss i Yennefer to dwie kobiety, którymi Geralt może się zainteresować w pierwszej kolejności. Romanse z nimi, w porównaniu z innymi opcjami, są ważne, a więc wpływają na dalszą część gry. Wyznanie miłości obu Paniom kończy się wejściem w trójkąt, który nie kończy się dla wiedźmina ze szkoły wilka pozytywnie, ponieważ czarodziejki postanawiają go rzucić.

Decyzja ta wpływa diametralnie na zakończenie. Godząc się na będziesz świadkiem zakończenia, w którym Geralt zostaje sam jak palec, a resztę swojego życia spędza w samotności. Ponadto, kobiety (jedna z nich, Twoja wybranka) nie odwiedzą się w Twojej winnicy w rozszerzeniu Krew i Wino, co także jest bolesne.

Jak uniknąć takiego obrotu spraw? Najprościej nie wyznawać miłości obu Paniom, a skupić się tylko na jednej. Jeśli interesuje Cię Triss, to nie pozwól jej opuścić Novigrad podczas wykonywania wątku pobocznego związanego z magami. Jeśli wolisz Yennefer, to wyznaj jej miłość po zniszczeniu dżinna w wątku pobocznym.

Warto w tym momencie podkreślić, że pocałowanie Triss przy fontannie podczas balu nie jest jednoznaczne z wejściem z nią w romans. Możesz się z niego wycofać w kolejnym queście - jest to bardzo ważne, jeśli wolisz czarnowłosą czarodziejkę.

Pamiętaj także, że romansowanie z Keirą czy innymi kobietami nie wpływa na relacje z głównymi kandydatkami.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper